Medycyna Naturalna Medycyna Naturalna Medycyna Naturalna
Medycyna Naturalna
Medycyna Naturalna
zabiegi opinie

Gabinet Medycyny Naturalnej
Zapisy na wizyte codziennie:
tel.: (0)503 562 718 o godz.8:00 - 22:00,
Z powodu braku czasu nie odpowiadam na listy, zapraszam
na rozmowę telefoniczną i umówienie się na wizytę.

E-mail: radzimed@radzimed.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 7 m34 (mapa)

Terapeuta

 
Jadwiga Radzimowska

Jadwiga Radzimowska

Specjalista Medycyny Naturalnej, Dyp. Zielarz
Bioenergoterapeuta, Radiesteta.
Należy do Międznarodowej Koalicji Doktora Ratha o obronie zdrowia.

Jadwiga Radzimowska posiada niezwykły dar - rozwinięty system informacyjno odbiorczo przekaźnikowy, który wykorzystuje do określenia przyczyny i źródła chorób.
Potrafi trafnie określić jakie grzyby, pleśnie, bakterie, wirusy i inne toksyny są w organizmie, zlikwidować ich ogniska oraz przywrócić równowagę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Pomogła już wielu ludziom, którzy nie stracili nadziei i szukają pomocy aż do skutku.

Posiada niezwykły dar odczytywania źródła i przyczyny różnych schorzeń tzw. rentgen w oczach.
Dla osób, które nie dowierzają lub trudno im zrozumieć jak to się dzieje, badanie i analizę zdrowia dokonuje z pomocą aparatu "SALVIA", który wykazuje jakie są obciążenia toksynami typu metali ciężkich, chemikaliów, pestycydów, borelii, pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów i pleśni oraz innych patogenów w tkankach, organach, układach fizjologicznych oraz ich połączeniach klastrowych.

 

Medycyna Naturalna

 

Medycyna Naturalna

 

Medycyna Naturalna

 

Medycyna Naturalna

 

Medycyna Naturalna

 

Medycyna Naturalna

Posiada liczne Dyplomy i Certyfikaty, a wiedzę sukcesywnie pogłębia na licznych szkoleniach i wykorzystuje do pracy z ludźmi potrzebującymi pomocy, pomaga nawet tym, którzy korzystali juz z wielu terapii, które w ich przypadku nie zadziałały, a walcza uparcie o swoje zdrowie.

Medycyna Naturalna Kurs Medycyny Detoksykacyjnej Informacyjnej wg. Dr. Josefa Jonasza.
Istotnym osiągnięciem metody dr Jonaša jest fakt opisania dużej ilości toksyn rozpowszechnionych w naszym otoczeniu, osadzających się w naszych organizmach.
Metoda pozwala usuwać z organizmu różne toksyny, m.in: metale ciężkie, substancje promieniotwórcze, substancje chemiczne pochodzenia przemysłowego, środki do konserwacji żywności, antybiotyki, narkotyki i leki, pestycydy, pleśnie, bakterie, zakażenia odzwierzęce, wirusy i inne toksyny.

Medycyna Naturalna Kurs Terapii Naturalnej - certyfikat Towarzystwa Izopatii w Niemczech.
Wiele terapii naturalnych jest prosta w zastosowaniu i nie przynosi skutków ubocznych, a efekty w postaci lapszego samopoczucia możemy zauważyć natychmiast.
Medycyna naturalna to bardzo duży dział wiedzy i umiejętności, nazywana przez wielu medycyną niekonwencjonalną. Jest bliższa człowiekowi z racji tego, że nie stosuje się w niej żadnych leków chemicznych, mamy w niej do czynienia z czystą naturą.

Medycyna Naturalna Kurs Profesjonalny Bioterapii JIN-SHIN-DO.
JIN SHIN DO - bioterapia chińska jest esencją antycznej sztuki leczenia opartą na różnych drogach do odzyskania zdrowia i dobrego samopoczucia.
Słowo bioterapia zawiera odpowiedź na to czym zajmuje się bioterapeuta. Bio - życie, terapia - leczenie, w skrócie można powiedzieć, iż bioterapeuta zajmuje się uzdrawianiem życia pacjenta na płaszczyźnie fizycznej i duchowej.

Medycyna Naturalna Studium Psychotroniczne.
Psychotronika to interdyscyplinarna pseudonauka utworzona w 1973 roku na I Międzynarodowym Kongresie Badań Psychotronicznych w Pradze, na którym podjęto decyzję o konieczności podjęcia szeroko zakrojonych badań nad różnymi - niezbadanymi dotąd, bądź kategorycznie odrzuconymi przez naukę - zjawiskami. Psychotronika korzysta z dorobku psychologii, biofizyki oraz antropologii.

Medycyna Naturalna Medycyna Chińska.
Medycyna chińska liczy sobie ponad 5000 lat i sięga wieków starożytnych. Już w czasach dynastii SHANG (ok. 1000 lat p.n.e.) stała na dość wysokim poziomie. Właśnie z tego okresu pochodzą znalezione podczas wykopalisk pierwsze igły do akupunktury, oraz wyryte na kościach opisy różnych chorób.

Medycyna Naturalna Reiki I oraz II stopnia.
Reiki to uzdrawiająca energia płynąca przez dłonie ludzi odpowiednio przygotowanych do jej przekazu. Jest to lecznicza siła miłości, która jednoczy ciało, umysł i ducha. Reiki to droga ogólnego rozwoju duchowego, która pozwala zjednoczyć poziom fizyczny, psychiczny i duchowy. Terapia ta polega na przekazywaniu energii rękoma odpowiednio ułożonymi na ciele.

Medycyna Naturalna Certyfikat Polarity.
Terapia Polarity jest holistycznym procesem zdrowotnym, który określa chorobę jako proces, a nie jako objaw.

Medycyna Naturalna Studium Radiestezji i Ochrony Środowiska.
Radiestezja zajmuje się wykrywaniem, badaniem i neutralizowaniem różnych promieniowań występujących w przyrodzie. Radiestezja - to zdolność wyczuwania tych promieniowań, wiedza o nich i umiejętność interpretacji tych wskazań.

Medycyna Naturalna Kursy ziołolecznictwa medycznego, terapii dietetycznej, radiestezji, Su-Dżok.
Ziołolecznictwo to metoda leczenia chorób za pomocą preparatów roślinnych.
Terapia Su Dżok - to metoda leczenia wykorzystująca dłonie i stopy, Su oznacza dłoń, Dżok - stopę. W budowie dłoni i stopy występuje zadziwiające podobieństwo do budowy ludzkiego ciała. Jeżeli wiemy jak zbudowany jest system współzależności, to prosta stymulacja precyzyjnie znalezionego punktu wystarczy, aby otrzymać zauważalny efekt leczniczy.

Jadwiga Radzimowska jest szczególne zaawansowana, jeśli chodzi o stosowanie izopatii w leczeniu grzybic i pasożytów.
Problem grzybic jest o tyle nowy, że do niedawna ludzie nie zdawali sobie sprawy z przyczyn chronicznych dolegliwości i negatywnych zmian ustrojowych, nie poddających się żadnej diagnostyce konwencjonalnej i leczeniu.
Problem został nagłośniony po nasileniu się tych objawów w następstwie korzystania ze źle utrzymanych basenów, uczęszczania do siłowni itp. Okazało się wkrótce, że problem dotyczy nie tylko skóry czy paznokci u nóg, ale także organów wewnętrznych.
Jak to wszystko wygląda w praktyce - mogą zobrazować relacje terapeutki.